Spędź czas aktywnie w Jeleń Resort & Spa

Kręgielnia

Dla rodziny. Dla przyjaciół. Dla biznesu.

Kręgielnia z pakietem atrakcji!

Niewątpliwie jednym z największych atutów naszego ośrodka jest 6 torowa profesjonalna kręgielnia z pełnym, specjalistycznym wyposażeniem. Oprócz gry w kręgle nasi goście mają również dostęp m.in. do stołów bilardowych, bogato wyposażonego baru czy dodatkowych atrakcji typu cymbergaj, fliper etc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę i rezerwacji!

Nasza kręgielnia to przede wszystkim:

6 profesjonalnych torów

Tory przygotowane są według najwyższych standardów i zapewniają wspaniały komfort gry. Każdy z torów jest pełnowymiarowy i odpowiednio oznaczony, dzięki czemu można całkowicie skupić się na grze.

Stoły do bilarda

Przygotowane dla naszych gości, 2 stoły do bilarda to bez wątpienia dodatkowe uatrakcyjnienie pobytu w naszej kręgielni. Stoły ustawione są w odpowiedniej odległości tak aby wszyscy gracze mogli w komfortowych warunkach oddać się grze i zabawie.

Bogaty bar

W naszym barze, goście znajdą zarówno napoje bezalkoholowe, popularne napoje wyskokowe jak i alkohole z wyższej półki. Zapraszamy do naszego baru, nie tylko w trakcie, ale również po skończonej grze!

Dodatkowe atrakcje

Przygotowaliśmy dla Państwa również dodatkowe atrakcje takie jak maszyny do gier typu cymbergaj, flippery itp. To dodatkowa okazja aby zmierzyć się ze znajomymi w znanych i lubianych grach, a przy okazji spędzić czas w niepowtarzalny sposób.

Z rodziną na kręgle

Dla rodziny

Podobno nic tak nie umacnia więzi rodzinnych jak wspólna zabawa. Dlatego zadbaliśmy o to aby z naszej kręgielni mogła korzystać cała rodzina. Kule o wadze do 5 kg i budowa rynien gwarantuje, że kula zawsze trafi do celu. Uśmiech najmłodszych i radość rodziny jest dla nas najwyższym priorytetem.

Biznes Team

Dla biznesu

Doskonale wiemy, że biznes to przede wszystkim odpowiedni zespół. Wspólne wyjście na kręgle to nie tylko świetna rozrywka, ale również gra zespołowa, która łączy, scala i umacnia firmowe korzenie. Nasza kręgielnia to nie tylko możliwość zorganizowania atrakcyjnej imprezy firmowej, ale również miejsca na biznes po godzinach.

Godziny otwarcia oraz cennik kręgielni:

Wtorek – Czwartek:

16:00 – 21:00

Cena: 50 zł / h

Piątek:

16:00 – 2:00

Cena: 70 zł / h

Sobota:

14:00 – 2:00

Cena: 70 zł / h

Niedziela:

14:00 – 21:00

Cena: 70 zł / h

Poniedziałek:

Nieczynne

Rezerwacje torów i sali prosimy dokonywać w godzinach otwarcie kręgielni.

Zadzwoń i zarezerwuj już dziś:
tel. 58 535 80 02

Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc?

Zarezerwuj pobyt lub poznaj nas bliżej

Pokoje i domki

Zarezerwuj nocleg

Pobyt w Jeleń Resort & Spa

Lokalizacja i kontakt

Skontaktuj się

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.