Wesela & Bankiety

Przekonaj się dlaczego Jeleń Resort & Spa to doskonałe miejsce na zorganizowanie Wesela, stworzenie Eventu dla biznesu lub imprezy okolicznościowej.

800m2

Wielkość sali

350 osób

Miejsc dla gości

Zaplecze techniczne

Z pełnym wyposażeniem

Scena

Wraz z nagłośnieniem i oświetleniem

Główne cechy naszej sali:

Duża, rozległa i wysoka sala weselna z komfortowym zapleczem technicznym. To wszystko stwarza możliwości zorganizowania, w komfortowych warunkach, zarówno małych jak i dużych wesel a także spotkań firmowych, szkoleń, konferencji, targów czy innych imprez okolicznościowych.

Odkryj nowe możliwości dla spotkań biznesowych i prywatnych w Jeleń Resort & Spa:

  Biznesowo

Imprezy integracyjne, spotkania firmowe, szkolenia, a nawet targi i konferencje. Dla każdego z tych wydarzeń przygotowaliśmy odpowiednie, profesjonalne warunki. Zarówno pod kątem technicznym jak i wygody Twoich gości. Wszystko czego możesz oczekiwać od profesjonalnego biznesowego eventu znajdziesz u nas.

 

  Prywatnie

Imprezy rodzinne, imprezy okolicznościowe, wesela. Nasza sala pomieści aż 350 osób. Jest to obecnie największa sala w okolicy. Dodatkowo piękne otoczenie naszego resortu oraz wiele dodatkowych atrakcji, sprawi, że zorganizowana przez Ciebie impreza, zapadnie gościom na długo w pamięć.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami lub poznaj nas bliżej

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Uzyskaj szczegółowe informacje

O resorcie

Poznaj nas bliżej

Dowiedz się więcej o Jeleń Resort & Spa

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.