O resorcie

Poznaj Jeleń Resort & Spa!

Jeleń – niewielka, lecz malownicza wioska, położona w woj. Pomorskim 15 km od Kwidzyna i 7 km od Gniewu. Resort usytuowany jest na południowo-zachodnim krańcu wsi, gdzie krzyżują się dwie drogi – nr 91, z drogą krajową 90. Umiejscowienie z dala od zgiełku miast jak i dróg publicznych zapewnia ciszę, spokój i poczucie relaksu.

Widok z okna, który zachwyca

Majestatyczna okolica

Obiekt położony jest nad jeziorem, o tej samej urokliwej nazwie – Jeleń. Powierzchnia jeziora to aż 33,43 km. Rozległa plaża, 20 pomostów, urokliwy teren wokół jeziora, atrakcje wodne – to wszystko pozostaje do dyspozycji naszych gości przez cały rok.

Sprawdź gdzie znajduję się nasz resort

Poczuj dotyk luksusu

Komfortowe wnętrza

Obiekt posiada: 18 – dwu osobowych pokoi z przestronnym tarasem. Każdy pokój jest w pełni wyposażony, klimatyzowany i zapewniający gościom maksimum komfortu. Do dyspozycji naszych gości jest winda, przydatna szczególnie tym osobom, które mają trudności z poruszaniem się.

Sprawdź ofertę noclegów

Przestrzeń dla relaksu

Dla Ciebie i Twoich bliskich

Odwiedzające nas osoby mają również możliwość wynajęcia kompleksowo wyposażonego domku. Na terenie ośrodka znajduje się 7 takich domków, każdy z nich pomieści 6 osób. Wszystkie domki są usytuowane w pobliżu plaży, a na ogródku obok domku istnieję możliwość zorganizowania grilla.

Zobacz dostępne domki

Największa sala w okolicy

Twoi goście będą zachwyceni!

Jeleń Resort Spa to również doskonałe miejsce na różnego rodzaju eventy lub imprezy okolicznościowe. Rozległa i wysoka sala, największa w okolicy, będąca w stanie pomieścić w komfortowych warunkach ponad 350 osób to z pewnością jeden z najważniejszych wyróżników naszego resortu.

Poznaj naszą salę

Przeżyj niezapomniane chwilę

Zapomnij o wszystkim i oddaj się zabawie

Niewątpliwą zaletą naszego ośrodka jest również profesjonalna kręgielnia z 6 torami, bogatym barem i dodatkowymi atrakcjami takimi jak stoły do bilarda, cymbergaj czy flippery. To doskonała przestrzeń na spotkania towarzyskie oraz rozmowy w kuluarach.

Sprawdź ofertę kręgielni

Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc?

Zarezerwuj pobyt lub poznaj nas bliżej

Pokoje i domki

Zarezerwuj pobyt

Pobyt w Jeleń Resort & Spa

Lokalizacja i kontakt

Skontaktuj się

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.