Restauracja

Nasza restauracja dostarcza gościom niezapomnianych wrażeń. Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Wykwintne posiłki wykonywane przez naszego Szefa Kuchni to sztuka opanowana do perfekcji.

Kuchnia w naszej restauracji to ciekawe kompozycje dań Kuchni Staropolskiej oraz ryb słodkowodnych i dziczyzny. Smak, zapach ale i również wygląd przygotowywanych potraw pozostawia niesamowite przeżycia oraz wspomnienia z wizyty w naszej restauracji.

Wyjątkowe jedzenie w niepowtarzalnej atmosferze

Zadbaliśmy również o komfort i przytulny wystrój  naszej restauracji. Wyjątkowy widok na piękne jezioro, klimatyczny wygląd oraz bar przy którym można podziwiać pracę naszych kucharzy.

Restauracja Jeleń to idealne miejsce przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, dla których stworzyliśmy specjalne menu oraz mini kącik dla dzieci.

Obsługa pełna profesjonalizmu zadba o najmniejszy szczegół podczas spotkania biznesowego czy rodzinnego obiadu, dzięki czemu chwile w naszych progach będą jeszcze bardziej miłe i wyjątkowe.

 

Dokładamy wszelkich starań i dbamy o cały pobyt, aby goście wspominali nas z uśmiechami na twarzach. Zadowoleni goście to najlepsza nagroda i wizytówka dla nas.

To nas wyróżnia!

Live cooking

Zobacz to na własne oczy

Nasza kuchnia oparta jest na koncepcji live cooking każdy z Gości może obserwować przygotowanie swojego posiłku dzięki przemyślanemu projektowi pomieszczenia. Ucztą dla oczu będą także na pięknie wyglądających drinkach które przygotowują nasi barmani.

Profesjonalna obsługa

Zadowolenie gości na pierwszym miejscu

Dokładamy wszelkich starań, aby goście mieli miłe wspomnienia z Jelenia. Cieszymy się kiedy klienci do nas wracają – to dowód na to, że warto zaprosić swoich gości do Jelenia.

Zapraszamy do rezerwacji stolików!

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.