Restauracja

Nasza restauracja dostarcza gościom niezapomnianych wrażeń. Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Wykwintne posiłki wykonywane przez naszego Szefa Kuchni to sztuka opanowana do perfekcji.

Kuchnia w naszej restauracji to ciekawe kompozycje dań Kuchni Staropolskiej oraz ryb słodkowodnych i dziczyzny. Smak, zapach ale i również wygląd przygotowywanych potraw pozostawia niesamowite przeżycia oraz wspomnienia z wizyty w naszej restauracji.

Wyjątkowe jedzenie w niepowtarzalnej atmosferze

Zadbaliśmy również o komfort i przytulny wystrój w naszej restauracji. Kompozycja kwiatów podwieszona pod sufitem, bar przy którym można podziwiać pracę kucharzy live sprawią, iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i spędzi miłe chwile z rodziną, znajomymi bądź na owocnej rozmowie biznesowej.

To nas wyróżnia!

Live cooking

Zobacz to na własne oczy

Nasza kuchnia oparta jest na koncepcji live cooking każdy z Gości może obserwować przygotowanie swojego posiłku dzięki przemyślanemu projektowi pomieszczenia. Ucztą dla oczu będą także na pięknie wyglądających drinkach które przygotowują nasi barmani.

Profesjonalna obsługa

Zadowolenie gości na pierwszym miejscu

Dokładamy wszelkich starań, aby goście mieli miłe wspomnienia z Jelenia. Cieszymy się kiedy klienci do nas wracają – to dowód na to, że warto zaprosić swoich gości do Jelenia.

Zapraszamy do rezerwacji stolików!

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.